Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Электоральные настроения: округ 118

Електоральні настрої: округ 118

Дата публікації: 15.10.2012 Роздрукувати Повна версія

Згідно з результатами дослідження Соціологічної групи «Рейтинг», лідерами електоральних симпатій серед політичних сил в окрузі є ВО Батьківщина, яке мають намір підтримати 29,3% опитаних, що висловили бажання взяти участь у голосуванні (88% по округу), та партія УДАР з результатом 27,0%. За ВО Свобода мають намір проголосувати 23,9% респондентів. Рейтинги інших партій значно нижчі: Партію регіонів підтримують 2,8%, Нашу Україну – 1,4%, партію «Україна – Вперед!» – 1,4%, КПУ – 0,5%. Тих, хто ще не визначився, – 1,1%.
У порівнянні з минулим місяцем рейтинг ВО Батьківщина дещо знизився – на 3%. У свою чергу значно виросли показники УДАРу на 11%. Рейтинг ВО Свобода – без змін.

Кількість тих, хто не може визначитися з вибором зменшилася на 6%.

Найбільша частка молоді серед прихильників УДАРу – 35%. Натомість найбільше старших (від 50 років) серед симпатиків Батьківщини – 47%. Серед прихильників Партії регіонів найбільше тих, хто має вищу освіту – 44%.

Чоловіків більше серед виборців УДАРу, жінки значно переважають в електораті Батьківщини.


СТАВЛЕННЯ ДО МІСЦЕВИХ ПОЛІТИКІВ

Б.Дубневича знають 88% опитаних. Ю.Михальчишина – 75%, Т.Мандзюка – лише 39%.

Лідерами рейтингу позитивного ставлення є Ю.Михальчишин та Б.Дубневич. Добре відгукуються про них 35-36% опитаних. Про Т.Мандзюка позитивної думки лише 15%.

Чверть опитаних негативної думки про Б.Дубневича. У свою чергу,  погано думають про його опонентів від 6 до 9%  респондентів.

Ю.Михальчишин однозначний фаворит у рейтингу позитивного ставлення серед прихильників ВО Свобода – 72%. Доброї думки про нього також третина виборців УДАРу та Батьківщини, кожен п’ятий з тих, хто не визначився з вибором партії.

До Д.Дубневича позитивно ставляться половина опитаних, які підтримують ВО Батьківщина, 43% симпатиків Партії регіонів, третини ударівців, свободівців та «невизначених».

Про Т.Мандзюка позитивної думки переважно лише прихильники УДАРу.


РЕЙТИНГИ КАНДИДАТІВ

Лідерами електоральних симпатій серед кандидатів по мажоритарному округу є Б.Дубневич (31,3%) та Ю.Михальчишин (30,2%).

Т.Мандзюка готові підтримати 12,9%. Рейтинги інших кандидатів не перевищують 1,5%. Тих, хто ще не визначився з вибором кандидата, – 22,5%.
У порівнянні з минулим опитуванням є певні відмінності у рейтингах кандидатів. Так, рейтинг Б.Дубневича практично залишився без змін, водночас у Ю.Михальчишина – пониження на 5%, натомість виросла популярність Т.Мандзюка (майже на 5%). Також спостерігається незначне зменшення кількості тих, хто не визначився за вибором.

Б.Дубневича підтримують 46% прихильників ВО Батьківщина, 35% – Партії регіонів, 28% – УДАРу, 18% – ВО Свобода та чверть тих, хто не визначився з вибором політичної сили.

Ю.Михальчишина підтримують 2/3 симпатиків ВО Свобода, чверть Батьківщини, 14% – УДАРу та 12% «невизначених».

Т.Мандзюка підтримують 40% прихильників УДАРу. В інших електоральних середовищах його підтримка незначна.

Наймолодший електорат у Т.Мандзюка – 33% молоді, найбільше старших серед прихильників Ю.Михальчишина – половина віком від 50 років і старше.

Серед симпатиків Я.Дубневича лише чверть мають вищу освіту, тоді як в Ю.Михальчишина таких 34%, а Т.Мандзюка – 43%.

Жінки переважають серед прихильників Б.Дубневича, чоловіків дещо більше в електораті Т.Мандзюка.

 

Аудиторія дослідження: населення Пустомитівського, частини Личаківського та Шевченківського районів міста Львова від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 1800 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (для округу загалом): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,4%, для значень близьких до 30% - не більше 2,2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,5%. Терміни проведення дослідження: 29 вересня – 9 жовтня 2012 р. 

Інші дослідження: