Мова сайту :

Ua Ru En
logo
 Электоральные настроения: округ 126 (динамика)

Електоральні настрої: округ 126 (динаміка)

Дата публікації: 17.10.2012 Роздрукувати Повна версія

Згідно з результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», лідером електоральних симпатій на окрузі #126 є ВО Батьківщина. За це політичне об’єднання у разі проведення виборів готові віддати свої голоси 39,6% опитаних, які хочуть взяти у них участь (таких по округу – 90%). За УДАР проголосувало би 27,8% респондентів, ВО Свобода – 16,9%. Рейтинг інших партій менше 1,5%. Не визначилися із вибором – 11,4% респондентів.

Рейтинг ВО Батьківщина за останні два місяці знизився на 5%. Найбільше падіння зафіксоване у Стрийському районі. У Стрию падіння склало близько 4%, в Жидачівському районі – в межах 2%.

Водночас майже на 10% зросла популярність партії УДАР. Найкраща динаміка цієї партії на Стрийщині (+10-12%). В Жидачівському районі зростання становило +6%.

Рейтинг ВО Свобода зріс майже на 4%. Ріст відбувся за рахунок відновлення позицій у Стрийському районі (+6%). У Стрию та Жидачівському районі приріст рейтингів цієї партії становив близько 3%.

Зміни у кількості тих, хто не визначився, у межах статистичної похибки.

Наймолодший електорат в УДАРу – третина молоді до 30 років. В середовищі симпатиків об’єднаної опозиції – третина пенсіонери.

Чоловіки переважають в електораті ВО Свобода та УДАРу, жінки – в Батьківщини.

Серед прихильників УДАРу та ВО Свобода кількість працюючих та непрацюючих майже однакова, серед симпатиків ВО Батьківщина переважають ті, хто не має роботи.

В електораті ВО Батьківщина майже 2/3 – сільські жителі.

РЕЙТИНГИ КАНДИДАТІВ

Лідером електоральних симпатій по мажоритарному округу є О.Канівець. За нього у разі проведення виборів найближчим часом готові проголосувати 40,5% опитаних. А.Кота мають намір підтримати 29,8% опитаних, І.Осташа – 7,8%, І.Тенюха – 3,9%. Рейтинги інших кандидатів – менше 2%. Тих, хто до цього часу не визначився з симпатіями до кандидатів-мажоритарників, – майже 15%.

О.Канівця підтримують 2/3 прихильників Батьківщини та майже половина ВО Свободи, і лише 12% ударівців.

Натомість за А.Кота мають намір проголосувати майже 3/4 симпатиків УДАРу і лише 17% прихильників ВО Свобода та 10% ВО Батьківщини.

Рівень мобілізації виборців об’єднаної опозиції та УДАРу у голосуванні за свого кандидата зріс приблизно на 15%.

О.Канівець і надалі є лідером рейтингу серед кандидатів на Стрийщині: в районі його популярність взагалі є удвічі вищою від найближчого опонента.

Окрім того, за рахунок зростання популярності - в Жидачівському районі він майже наздогнав А.Кота – лідера симпатій мешканців цього району.

Зростання рейтингу О.Канівця по округу, незважаючи на падіння рейтингу ВО Батьківщина, склало +7%. Найкраща динаміка росту по районах. Натомість у Стрию зафіксоване падіння популярності на 6%

Рейтинг А.Кота зріс на 6%, що дещо нижче динаміки зростання рейтингу політичної партії УДАР. Найбільше його популярність зростала у Стрию. Натомість у Жидачівському районі його рейтинг зазнав певних втрат (-6%).

Рейтинг І.Осташа зменшився по округу на 5%. Найбільше втрат він зазнав у Стрию (-8%).

Найбільше молоді серед прихильників А.Кота – більше половини віком до 40 років (27% – до 30 років).

Серед прихильників І.Осташа, І.Тенюха та О.Канівця – третина пенсіонери.

Жінок дещо більше серед симпатиків О.Канівця, чоловіки переважають в електораті І.Осташа.

В електоральному середовищі О.Канівця переважають сільські жителі, серед прихильників І.Осташа та І.Тенюха – міські.

 

 

Аудиторія дослідження: населення міста Стрий, Моршин та Стрийського і Жидачівського районів віком від 18 років і старші.
Вибіркова сукупність: 1500 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (для округу загалом): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,5%, для значень близьких до 30% - не більше 2,2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,5%. Терміни проведення дослідження: 5  – 15 жовтня 2012 р.

Інші дослідження: