Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Львов получит многомиллионный кредит на подготовку к Евро-2012, но общественность не может влиять на подготовку к чемпионату и теряет интерес к нему

Львів отримає багатомільйонну позику на підготовку до Євро-2012, але громадськість не може впливати на підготовку до чемпіонату і втрачає інтерес до нього

Дата публікації: 24.12.2008 Роздрукувати

Європейський банк реконструкції та розвитку погодив надання кредиту місту Львову на розбудову транспортної інфраструктури міста. Йдеться про позику у 50 мільйонів євро. Таке рішення кредитний комітет ухвалив на одному з останніх своїх засідань. 

Позика у 50 мільйонів євро – це лише перший транш банку, а загалом ЄБРР заявив про готовність відкрити кредитну лінію для Львова на 100 мільйонів євро, повідомили в управлінні зовнішніх відносин Львівської міськради.

Передбачено, що гроші буде скеровано у першу чергу на будівництво транспортної розв’язки однієї з кільцевих доріг поблизу майбутнього нового стадіону, який зведуть до Чемпіонату Європи з футболу-2012. Втім, міські депутати ще повинні обговорити умови кредиту та схвалити саму угоду. А вже на 19 січня заплановано приїзд консультантів банку. Угоду буде безпосередньо підписано після обговорення умов, шляхів та особливостей фінансування. Відтак, гроші на розв’язання однієї з пріоритетних проблем міста у підготовці до Євро 2012 - реконструкцію доріг, почнуть надходити вже у першому півріччі наступного року, припускають у мерії.

Втім, як засвідчують останні соціологічні дослідження, самі львів’яни втрачають інтерес до Євро 2012. Проблеми підготовки цікавлять лише 30 відсотків опитаних, а ще зовсім недавно цей показник був на п’ятнадцять відсотків вищим, повідомив в інтерв’ю «Німецькій хвилі» Олексій Антипович. „Це означає, що люди знизили свої очікування від проведення чемпіонату у Львові. Якщо така тенденція зберігатиметься й надалі, і тих, кого не хвилює це питання, стане стільки ж, скільки тих, хто цікавиться підготовкою, то можна буде віддавати проведення чемпіонату іншому місту і значних заперечень у Львові не буде”, - зауважив Антипович. Громадськість вважає, що не може впливати на підготовку до чемпіонату, констатує соціолог. І якщо Львів таки позбавлять права на проведення матчів, то 34 відсотки львів’ян вважають, що за це має нести відповідальність персонально мер міста.

Інші дослідження: