Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Оценка деятельности губернатора Днепропетровской области

Оцінка діяльності губернатора Дніпропетровської області

Дата публікації: 20.12.2012 Роздрукувати

Згідно з результатами опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в грудні 2012 року, 80% мешканців Дніпропетровської області знають, хто зараз є головою обласної державної адміністрації. При цьому 3% вважають, що знають, хто губернатор, але при опитуванні назвали іншу людину. Практично кожен п'ятий (17%) не знає або не пам'ятає прізвище губернатора.

Відносна більшість опитаних не змогли оцінити діяльність губернатора - дали оцінку «ні добре, ні погано» (42%). Разом з тим, практично стільки ж жителів Дніпропетровської області (40%) оцінюють діяльність свого губернатора позитивно (7% - дуже добре і 33% - швидше добре). Кожен десятий оцінив його роботу негативно або не визначився з оцінкою.

При цьому майже половина опитаних (48%) вважають, що ситуація в області з моменту призначення нинішнього голови обласної державної адміністрації покращилася (7% - сильно і 41% дещо покращилася). А кожен третій вважає що призначення нинішнього губернатора ніяк не вплинуло на ситуацію в області (36%). Ще 5% вказали на погіршення ситуації в області, а кожен десятий не зміг визначитися з відповіддю на питання.

Якби у жителів області була можливість обирати голову Облдержадміністрації, то майже кожен другий проголосував би за діючого губернатора (47%). 6% - за іншого кандидата, 14% - не брали б участі у таких виборах. Разом з тим, кожен третій (32,3%) не зміг визначитися зі своїм вибором.

 

Аудиторія дослідження: населення Дніпропетровської області у віці від 18 років і старше. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів.Тип вибірки: квотна (тип поселення, стать, вік).Територія дослідження: охоплені всі адміністративні райони Дніпропетровської області: 22 райони, 11 міст обласного підпорядкування та обласний центр (всього - 34 населених пункти). Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,5%, для значень близьких до 10% - не більше 1,7%. Терміни проведення дослідження: 30 листопада - 10 грудня 2012
 

Інші дослідження: