Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Отношение к Патрульной полиции в Киеве

Ставлення до Патрульної поліції в Києві

Дата публікації: 06.08.2015 Роздрукувати Повна версія

Дослідження проведено Інформаційно-аналітичним центром «RATING Pro» за результатами опитування Соціологічної групи «Рейтинг» в м.Київ. 15-21 липня 2015 опитано 1200 респондентів (особисте інтерв’ю face-to-face) від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Помилка: не більше 2.8%.
В рамках загального моніторингу ставлення українців до реформ, Інформаційно-аналітичний центр «RATING Pro» дослідив ставлення і очікування від нової Патрульної поліції в Києві.
 
Згідно з результатами дослідження, 82% киян підтримують створення нової Патрульної поліції у місті. Не підтримують – лише 8%.
 
69% очікують що у зв'язку зі створенням нової Патрульної поліції рівень безпеки у місті покращиться, 19% вважають, що все залишиться на колишньому рівні, 2% – погіршиться.
 
При цьому, серед тих, хто підтримує створення поліції, очікують покращення безпеки у місті 82% опитаних, а серед тих, хто не підтримує, домінує думка, що нічого не зміниться (66%).
 
42% очікують що у зв'язку зі створенням нової Патрульної поліції рівень боротьби з корупцією покращиться, 38% вважають, що все залишиться на колишньому рівні, 4% – погіршиться.
 
При цьому, серед тих, хто підтримує створення поліції, очікують покращення боротьби з корупцією 51% опитаних, а серед тих, хто не підтримує, домінує думка, що нічого не зміниться (61%).
 
На думку більшості, основна заслуга у створенні Патрульної поліції Києва належить заступнику Міністра внутрішніх справ Екі Згуладзе (39%). 14% вважають, що це заслуга Президента Петра Порошенка, 8% - Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, 6% - Мера Києва Віталія Кличка, 2% - Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Третина – не визначились з відповіддю.

 

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: