Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Уровень удовлетворенности властью во Львове: сентябрь 2012

Рівень задоволеності владою у Львові: вересень 2012

Дата публікації: 27.09.2012 Роздрукувати Повна версія

Згідно з результатами дослідження  Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного у вересні 2012 року 2/3 опитаних задоволені діяльністю міського голови Львова А.Садового: 12% – цілком задоволені ще 48% – швидше задоволені, аніж не задоволені.

У порівнянні з травнем рівень задоволеності діяльністю мера Львова зріс з 54% до 60%. Відповідно знизився рівень незадоволених його роботою: з 38% у травні до 29% у вересні.

Зростає незадоволення діяльністю голови Львівської ОДА М.Костюка. У порівнянні з минулим дослідженням кількість незадоволених зросла з 47% до 51%. Задоволених його роботою лише 13%.

Більше половини опитаних не змогли надати оцінку діяльності голови Львівської обласної ради. У порівнянні з травнем рівень незадоволення його діяльністю знизився з 41% до 34%. Водночас зменшилася і кількість тих, хто позитивно відгукується про його роботу – з 20% до 15%.

У розрізі прихильників партій роботою міського голови А.Садового задоволені 2/3 прихильників «прохідних» опозиційних партій та трохи більше половини симпатиків Партії регіонів, а також тих, хто не визначився з вибором. Діяльністю голови обласної ради задоволені чверть симпатиків ВО Свобода, та стільки ж Партії регіонів, кожен шостий прихильник Батьківщини, кожен десятий УДАРу та тих, хто ще не визначився.

Діяльністю голови Львівської ОДА М.Костюка задоволені третина прихильників Партії регіонів, 12-13% симпатиків «прохідних» опозиційних політичних сил та кожен десятий з «невизначених».

 

Аудиторія дослідження: населення міста Львова віком від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 2200 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,1%, для значень близьких до 25% - не більше 1,8%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3%. Терміни проведення: 1 – 12 вересня 2012 р.

Інші дослідження: