Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Традиция дарить подарки на День Святого Николая

Традиція дарувати подарунки на День Святого Миколая

Дата публікації: 19.12.2011 Роздрукувати Повна версія

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у грудні 2011,  дві третини українських родин мають традицію дарувати на День Святого Миколая подарунки.

Водночас 29% - такої традиції не мають, а ще 1% не знають такого свята. 6% опитаних не змогли визначитися чи є така традиція в їхніх родинах, чи не має.

Якщо на Заході традиція поширена серед 90% родин, то вже на Півночі (67%) і в Центрі (62%) менше, а на Півдні (56%), Сході (52%) і Донбасі (51%) ще менше.

Традиція  дарувати подарунки на День Святого Миколая більше поширена серед віруючих людей, особливо греко-католиків (92%), православних Київського (73%) та Московського (58%) патріархатів. Майже половина невіруючих такої традиції не дотримується.

Традиції дарувати подарунки на День Святого Миколая більше дотримуються жінки, молодь та люди середнього віку.

Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3%, для значень близьких до 5% - не більше 1%.  Терміни проведення дослідження: 25 листопада – 5 грудня 2011 р.

Розподіл областей:


Захід: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька.

Центр: Вінницька, Кіровоградська, Полтавська, Хмельницька, Черкаська.

Північ: м. Київ, Київська, Житомирська, Сумська, Чернігівська.

Південь: АР Крим, Одеська, Херсонська, Миколаївська, м. Севастополь.

Схід: Дніпропетровська, Запорізька, Харківська. Донбас: Донецька, Луганська

Інші дослідження: