Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Мониторинг местных выборов 2020: Александрия

Моніторинг місцевих виборів 2020: Олександрія

Дата публікації: 19.10.2020 Роздрукувати Повна версія

 • Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 16-18 жовтня серед мешканців Олександрії показали, що мешканці міста відносно краще оцінюють місцеву ситуацію, аніж по країні. Так, 76% вважають, що стан справ в державі розвивається у неправильному напрямку, лише 15% – у правильному. Стосовно міста 39% вважають, що справи рухаються у правильному напрямку, 48% – у неправильному. Динаміка загальних настроїв у місті має негативну тенденцію. 

 
68% відповіли, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах, ще 14% - вагаються, чи брати участь, 4% - можливо візьмуть участь, 13% - малоймовірно, що голосуватимуть. Мобілізація виборців відносно вища серед старшого населення.
 
Моделювання ситуації із можливим загостренням епідеміологічної ситуації в місті дещо зменшує загальну мобілізацію виборців. У цьому випадку 61% відповіли, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах, ще 16% - вагаються, чи брати участь, 5% - можливо візьмуть участь, 16% - малоймовірно, що голосуватимуть. Попри це старші опитані все одно висловлюють найбільше бажання взяти прийти на дільниці. 
 
У рейтингу до міської ради Олександрії лідирує партія «Пропозиція» з рейтингом 29,3% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. Далі – партія «Опозиційна платформа – За життя», яку готові підтримати 17,9%, «Європейська солідарність» – 10,4%, «Батьківщина» –  8,4%, «Слуга народу» – 8,3%, «Сила людей» – 6,3%, Радикальна партія Ляшка – 5,6%. Рейтинг інших партій – менше 4%. Не визначилися – 19-20%. 
 
Серед кандидатів у мери лідером є Сергій Кузьменко: 61,4% серед тих, хто голосуватиме та визначився із вибором. 36,9% готові підтримати Степана Цапюка, 0,9% - Володимира Трофименка. Не визначились, за кого голосуватимуть, – близько 10% опитаних.
85% опитаних зазначили, що упевнені у виборі кандидата у мери. Відносно більше впевнені С.Кузьменка (88%). 
 
Аудиторія: мешканці м.Олександрія  від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю.    Вибіркова сукупність: 800  респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%.  Терміни проведення: 16-18 жовтня 2020 р.

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: