Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Мониторинг местных выборов 2020: ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ

Моніторинг місцевих виборів 2020: ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Дата публікації: 19.10.2020 Роздрукувати Повна версія

•    Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 2-9 жовтня серед мешканців Харківської області показали, що 56% обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах, ще 20% - вагаються, чи брати участь, 9% - можливо візьмуть участь, 15% - малоймовірно, що голосуватимуть. Мобілізація виборців відносно вища серед старшого населення, жінок і мешканців Харкова.

•    У рейтингу до Харківської обласної ради лідирує партія «Блок Кернеса - Успішний Харків» з рейтингом 45,7% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. Далі – партія «Блок Світличної Разом!», яку готові підтримати 19,6%, «Опозиційна платформа – За життя» - з показником 13,7%, «Слуга народу» – 7,4%, «Європейська солідарність» – 4,2%, партія Шарія – 3,7%. Рейтинг інших партій – менше 2%. Не визначилися – близько 11%.

Аудиторія: мешканці Харківської області  від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю.    Вибіркова сукупність: 2000 респондентів, у т.ч. обласний центр – 1024 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2% - для області, не більше 3,1% - для обласного центру.  Терміни проведення: 2-9 жовтня 2020 р.
 

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: