Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Мониторинг  местных выборов 2020: Житомир

Моніторинг місцевих виборів 2020: Житомир

Дата публікації: 16.09.2020 Роздрукувати Повна версія

•    Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 13-17 серпня серед мешканців Житомира показали, що жителі міста значно краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в країні. Так, лише 21% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 66% – протилежної думки. Натомість 45% мешканців міста вважають, що справи у ньому йдуть правильно, попри це, 43% – протилежної думки.

•    35% опитаних вважають, що сьогодні країна найбільше потребує стабільності, 32% – що країні потрібні поступові зміни, 29% – за швидкі зміни у державі.

•    64% задоволені роботою міського голови, 28% – протилежної думки. Діяльністю міської ради задоволені 43%, не задоволені – 38%.

•    Роботою громадського транспорту задоволені 46%, не задоволені – 44%. Освітніми закладами задоволені 38%, не  задоволені – стільки ж, не змогли оцінити – 24%. Роботою поліції задоволені 26%, не задоволені – 56%. Найбільше невдоволення містяни висловлюють щодо роботи комунальних підприємств міста (ЖЕКи, благоустрій, освітлення тощо) та медичних закладів. Близько 70% опитаних дали негативні відгуки про їхню діяльність. Задоволені – близько 20%.

•    67% зазначили, що за час роботи діючого мера ситуація у місті покращилася, 24% вважають, що вона не змінилася, лише 6% побачили погіршення.

•    68% опитаних не проти, щоб діючий міський голова знову був обраний на цю посаду. Про необхідність обрання нової особистості говорили 26%.

•    78% висловили однозначну готовність взяти участь у місцевих виборах. Мобілізація виборців вища серед старшого населення.

•    У рейтингу до міської ради лідирує партія «Пропозиція» з рейтингом 39,7% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. Далі – партія «Слуга народу», яку готові підтримати 14,5%, «Опозиційна платформа – За життя» з показником 10,5%, партія «Батьківщина» – 9,3%, «Європейська солідарність» – 7,7%, Радикальна партія – 4,7%. Рейтинг інших політичних сил – нижче 3%. Не визначилися – близько 12%.

•    Серед кандидатів у мери лідером є Сухомлин Сергій: 64,0% серед тих, хто голосуватиме та визначився із вибором. 6,9% готові підтримати Віктора Євдокимова, 6,1% - Олену Розенблат, 5,9% - Наталію Леонченко, і 4,2% - Людмилу Зубко. Рейтинг інших – нижчий 3%. Не визначились за кого голосуватимуть близько 10% опитаних.


Аудиторія: мешканці Житомира від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 13-17 серпня 2020 р.

 
 

Выборочная совокупность: 800 респондентов

 

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: