Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Политические симпатии жителей Мукачевского ОТГ

Політичні симпатії мешканців Мукачівської ОТГ

Дата публікації: 05.08.2020 Роздрукувати Повна версія

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 18-26 липня 2020 року серед мешканців Мукачівської ОТГ, продемонстрували, що 79% жителів вважають, що їхні міста та села розвиваються у правильному напрямку. Лише 13 – протилежної думки. З листопада минулого року кількість тих, хто оцінює напрям розвитку свого населеного пункту як правильний зросла майже у півтори рази. Більш оптимістично бачать розвиток ситуації у Мукачеві, більш молодші та заможніші респонденти. 

64% вважають, що ситуація у їхніх населених пунктах спокійна, 28% вважають її напруженою і лише 6% оцінюють її як критичну.  
 
74% опитаних вважають, що в цілому зміни у їхньому населеному пункті йдуть на краще. 18% переконані, що нічого не змінюється, лише 5% вбачають погіршення. Знову ж таки краще ситуацію оцінюють в Мукачеві, молодші та заможніші опитані. 
 
72% висловили однозначну готовність взяти участь у місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня 2020 року. 
 
У рейтингу політичних сил на виборах до обласної ради лідером є партія Команда А.Балоги, за яку б віддали голоси 40,5% тих, хто визначився та має намір голосувати. За партію «Слуга народу» проголосували б 15,9% опитаних, партію «Опозиційна платформа – За життя»  – 10,8%, партію «Батьківщина» – 8,3%, партію «Рідне Закарпаття» – 4,8%, партію «Європейська солідарність» – 3,7%, Радикальну партію – 3,3%, партію угорців (КМКС) – 3,1%. Рейтинг інших політичних сил – менше 2%. Не визначилися близько 17% опитаних. 
 
Аудиторія: мешканці Мукачівської ОТГ від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком та статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%.  Терміни проведення дослідження: 18-26 липня 2020 р.

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: