Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Больше всего граждане готовы протестовать в случае задержек с выплатами пенсий и зарплат. Почти 20% готовы принять участие в акциях протеста против вл

Найбільше громадяни готові протестувати у разі затримок з виплатами пенсій і зарплат. Майже 20% готові брати участь в акціях протесту проти влади за гроші

Дата публікації: 16.03.2009 Роздрукувати

На запитання «За яких умов Ви готові особисто взяти участь в акціях протесту?» 37,8% опитаних відповіли, що не готові брати участь в акціях протесту за будь-яких умов. 16,2% не змогли відповісти на це запитання. 

Водночас 35,6% (найбільше) опитаних готові взяти участь в акціях протесту, якщо будуть затримки з виплатами зарплат / пенсій, 27,1% – якщо їх (членів їх сім’ї) звільнять з роботи, 22,2% – у випадку утиску їх прав і свобод. Тільки 15,4% готові брати участь в акціях протесту у разі призначення дострокових виборів до Верховної Ради і 4,3% – у разі призначення дострокових виборів Президента України. 
 
61,3% не погодилися б взяти участь в акції протесту проти нинішньої влади, навіть якщо б їм запропонували за це грошову винагороду. 19,1% – готові брати участь в акції протесту проти влади за гроші. 19,6% вагалися із відповіддю на це запитання. 

Дата опитування:

4-14 березня 2009

Кількість опитаних:

2016

Вік опитаних:

понад 18 років

Регіони:

усі регіони України

Похибка:

до 3,3%

Інші дослідження: