Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Отношение украинцев к Независимости

Ставлення українців до Незалежності

Дата публікації: 22.08.2020 Роздрукувати Повна версія

•    За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у серпні 2020 року, 81% опитаних підтримали б проголошення Незалежності України, якби сьогодні перед ними постав такий вибір. 15% мають протилежну думку, ще 4% не змогли відповісти.

•    Найбільше тих, хто підтримав би проголошення Незалежності України, на Заході (90%). У Центрі таких респондентів 87%, на Півдні – 72%, на Сході – 68%. Тих, хто має протилежну думку, найбільше у південно-східних областях (23-24%). Також відносно більше тих, хто не підтримав би сьогодні Незалежність нашої держави серед старшого покоління й бідніших верств населення.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%. Терміни проведення: 22 серпня 2020 р.

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: