Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Александрия: общественно-политические настроения

Олександрія: суспільно-політичні настрої

Дата публікації: 04.09.2020 Роздрукувати Повна версія

 • Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 25-29 серпня 2020 року серед мешканців Олександрії, продемонстрували, що жителі міста значно краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в країні. Так, лише 16% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 69% – протилежної думки. Натомість 44% мешканців міста вважають, що справи у ньому йдуть правильно, попри це, 45% – протилежної думки.

У рейтингу політичних сил на виборах до міської ради лідерами є партії «Опозиційна платформа – За життя»  за яку готові віддати голоси 21,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, та партія «Слуга народу» з результатом 20,6%. Партію «Сила людей» підтримують 10,4% опитаних, Радикальну партію – 9,8%, партію «Європейська солідарність» – 9,4%, партію «Батьківщина» – 8,0%, партію «Пропозиція» – 6,7%.  Рейтинг інших сил – нижче 3%. Тих, хто не визначився, – близько чверті. 
Серед кандидатів на міського голову лідерами у рейтингу є Степан Цапюк, якого готові підтримати 42,0% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах, та Сергій Кузьменко, за якого могли б проголосувати 41,2% таких опитаних. 6,4% могли б підтримати В.Дожджаніка, 5,3% – Ю.Шклярука, 2,8% – С.Гриценка. Рейтинг інших кандидатів – менше 2%. Тих, хто не визначився, – близько 7%.
 
Аудиторія: мешканці м.Олександрія від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком та статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%.  Терміни проведення дослідження: 25-29 серпня 2020 р.

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: