Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Общественно-политические настроения киевлян (31 августа-1 сентября)

Суспільно-політичні настрої киян (31 серпня-1 вересня)

Дата публікації: 08.09.2020 Роздрукувати Повна версія

•    Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 31 серпня – 1 вересня методом CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) серед киян показали, що 49% опитаних часто слідкують за політичними новинами в столиці, 28% – роблять це інколи, 17% – рідко. Лише 6% взагалі не цікавляться політичним життям Києва.  

•    34% опитаних задоволені діяльністю Президента України Володимира Зеленського,  61% – не задоволені. У порівнянні із минулорічними показниками задоволеність роботою Глави держави погіршилася.

•    60% задоволені діяльністю міського голови Віталія Кличка, 37% – не задоволені. Динаміка задоволеності роботою мера столиці має позитивну динаміку.

•    59% вважають, що ситуація в Києві за час перебування Віталія Кличка на посаді мера скоріше покращилася. 26% стверджують, що вона не зазнала змін і лише 13% побачили погіршення.

•    Дві третини киян на відмінно, або ж добре оцінили роботу В.Кличка у сфері боротьби з пандемією коронавірусу. Натомість близько чверті дали негативні оцінки.

•    69% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у виборах мера та міської ради у жовтні 2020 року. Найвищий рівень мобілізації – серед найстарших опитаних.

•    У рейтингу політичних сил на виборах до міської ради лідером є партія «УДАР» за яку готові віддати голоси 28,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. Партію «Європейська солідарність» підтримують 14,0% опитаних, партію «Слуга народу»  – 10,7%, партію «Перемога Пальчевського» – 6,9%, партію «Опозиційна платформа – За життя» – 6,8%, партію «Голос» – 6,5%, партію «Батьківщина» – 6,4%, партію «Сила і честь» – 5,5%, партію Шарія – 3,8%.  Рейтинг інших сил – нижче 3%. Тих, хто не визначився, – близько 13%.

Аудиторія: мешканці міста Києва від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%. Терміни проведення: 31 серпня-1 вересня 2020 р.
 

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: