Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Опрос IRI: Общественно-политические настроения в Украине (Июнь, 2022)

Опитування IRI: Суспільно-політичні погляди в Україні (Червень, 2022)

Дата публікації: 15.08.2022 Роздрукувати Повна версія
  • Нове опитування громадської думки Міжнародного республіканського інституту (МРІ) в Україні, проведене Соціологічною групою «Рейтинг», свідчить про незмінно сильну впевненість громадян у перемозі над росією та підтримку президента Зеленського. Більшість українців не готові поступитися частиною території країни, а підтримка членства в НАТО різко зросла.  
  • На запитання, чи вірять громадяни, що Україна переможе у війні, 98% респондентів відповіли ствердно. Що стосується президента Зеленського, то 91% українців схвалюють його діяльність. 
  • В останні місяці зросла підтримка членства в НАТО. 72% українців підтримали б вступ до НАТО, якби референдум проводився сьогодні. Цей показник зріс на 13% у порівнянні з результатами в опитуванні, проведеному у квітні цього року.  
  • Опитування також показало, що більшість українців не вірять, що вони поступляться якоюсь частиною території російським загарбникам. 64% стверджують, що після цієї війни Україна збереже всі території у межах міжнародно визнаних кордонів 1991 року. Ще 14% кажуть, що Україна поверне собі території, які були під її контролем до нападу росії 24 лютого.  
Методологія:
 
Опитування Міжнародного республіканського інституту було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» по всій Україні (крім окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей) 27-28 червня 2022 року. Метод опитування – Computer Assisted Telephone Interviewing (CATI) – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Всього було опитано n= 2,004 жителів України віком 18 років і старше. Вибірка не включає українців, які зараз не перебувають в Україні. Отримані дані опитування зважено за регіональним та віковим показниками з використанням даних Державної служби статистики України на 1 січня 2020 року.  Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує 2.0%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 16%. Опитування було проведено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).   

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: