Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Отношение к идее союза в составе Украины, Польши и Великобритании (21-23 января 2022)

Ставлення до ідеї союзу у складі України, Польщі та Великобританії (21-23 січня 2022)

Дата публікації: 01.02.2022 Роздрукувати Повна версія

 • За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 21-23 січня 2022 року, 61% підтримують ідею створення військово-політичного союзу у складі України, Польщі та Великобританії. Негативно ставляться до цієї ініціативи 21%, байдуже – 12%. 

У регіональному вимірі найбільшою підтримкою ідея створення такого об’єднання користується серед мешканців західних та центральних регіонів, а також Києва (рівень підтримки від 65% до 76%).  Дещо гірше до цієї ініціативи ставляться  жителі південних областей (підтримують – 51%, не підтримують – 31%) та східних регіонів (підтримують – 40%, не підтримують – 38%). 
 
Серед прихильників політичних партій відвертими противниками такої ініціативи є симпатики партій «Опозиційна платформа – За життя» (не підтримують – 62%), партії Шарія (не підтримують – 67%) та партії Мураєва (не підтримують – 68%). Серед виборців інших партій кількість тих, хто підтримує таку ініціативу, значно переважає кількість її противників. Найбільшою підтримкою ідея створення військово-політичного союзу у складі України, Польщі та Великобританії користується серед виборців партій «Європейська солідарність», «Свобода» та «Сила і честь» (рівень підтримки понад 80%).
 
 
Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0. Терміни проведення: 21-23 січня 2022 року

 

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: