Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Отношение к инициативе возвращения У.Супрун на должность Министра здравоохранения

Ставлення до ініціативи повернення У.Супрун на посаду Міністра охорони здоров’я

Дата публікації: 13.04.2020 Роздрукувати Повна версія

23 березня 2020 року на сайті електронних петицій до Президента України було зареєстровано петицію "Повернути Уляну Супрун на посаду Міністра охорони здоров'я України", яка вже зібрала необхідну кількість підписів. Отож ми вирішили дізнатися думку українців з цього приводу. За результатами опитування проведеного 12-13 квітня Соціологічною групою Рейтинг, 63% - не підтримують повернення Уляни Супрун на посаду Міністра охорони здоров'я України, 14% - підтримують, ще близько чверті не змогли відповісти на це запитання. 

Відносно більшою підтримкою така ініціатива користується у західних областях (21% - за, 49% - проти). У центральних регіонах підтримують 14%, а 65% - проти. Найменше підтримують у південних (11% - за, 73% - проти), і у східних регіонах(8% - за, і 62% - проти). Найбільше проти ідеї повернення на посаду люди старшого віку, - серед них більше 70% не підтримують це. 

 

Вибіркова сукупність: 940 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 4%.  Інтернет опитування методом Computer-Assisted Self Interviewing (CASI) здійснено на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.Терміни проведення: 12-13 квітня 2020 року.

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: