Мова сайту :

Ua Ru En
logo
Отношение украинцев к Евро-2020

Ставлення українців до Євро-2020

Дата публікації: 03.07.2021 Роздрукувати Повна версія

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» проказали, що 45% опитаних вважають себе футбольними вболівальниками, 54% – не вважають. Більше тих, хто вважає себе фаном футболу, серед мешканців Заходу, старшого покоління та чоловіків. 

54% дивляться матчі ЄВРО – 2020 (14% - усі ігри, 40% – окремі). 46% – не дивляться взагалі. Більше тих, хто активно слідкує за перебігом Чемпіонату, серед мешканців Заходу, старшого покоління та чоловіків. Серед футбольних вболівальників абсолютна більшість переглядають матчі ЄВРО-2020 (третина – усі, дві третини – окремі). 

36% вірять в те, що Чемпіоном Європи стане Україна. 18% переконані, що це буде Англія, 15% – Італія, 10% – Іспанія, 7% – Бельгія, 2% – Данія, по 1% – Швейцарія та Чехія. Цікаво, що в перемогу національної збірної більше вірять молодь та жінки.
 
Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  2200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,1%. Терміни проведення: 30 червня – 2 липня 2021 року.

Дивитись
презентацію

Ви можете пореглянути презентацію
on-line та завантажити її повну версію
собі на комп'ютер

Завантажити повну версію

Інші дослідження: